MÖBLER / Soffor / Soffa 11587429

nr 1158 7429

Soffa

England, Chesterfield, skinn, 1800-tal, längd: 195 cm

Kondition: slitage

Utrop:

6.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 29 januari 2018
kl 21:02:19

27/1 18:58:20 1      3.200 kr
29/1 20:57:19 2      Vinnande bud